Forma na lato

Jest to trening prowadzony pod okiem Piotra , który ma za zadanie wysmuklić, uelastycznić oraz wzmocnić całe ciało. Pozwala na spalenie mnóstwa kalorii, dzięki czemu będziecie się cieszyć świetną sylwetką nie tylko na okres wakacyjny.  Zwiększa wytrzymałość i odporność organizmu na zmęczenie. Idealny dla początkujących lub jako trening regeneracyjny.

Forma na lato

Summer body

Trening wzmacniający ciało prowadzony przez Agnieszkę. Wykonywany w obwodzie z użyciem przyrządów takich jak hantelki, sztanga, step oraz z ciężarem własnego ciała. Poprawia wydolność organizmu jak i nastrój. Polecany zarówno dla Pań, jak i Panów chcących poprawić wygląd swojej sylwetki. 

Summer body

Brzuch, uda, pośladki

Ćwiczenia skupiające się na najbardziej newralgicznych częściach ciała kobiecej sylwetki. Pomaga na ich wysmukleniu, ujędrnieniu, pozbyciu się cellulitu, poprawie ich wyglądu. Podczas treningu wykorzystywany jest głównie ciężar własnego ciała, ale również przyrządy. Panie ćwiczące z Agnieszką z pewnością będą mogły pochwalić się nienaganną sylwetką wypracowaną podczas tych treningów. 

Brzuch, uda, pośladki

Tabata

Tabata z Przemkiem  to ćwiczenia składające się na trening o niezwykłej intensywności wykonywany z obciążeniem własnego ciała. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie – zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest „skutkiem ubocznym” intensywnych ćwiczeń. Polega na wykonywaniu 20-sekundowych ćwiczeń o wysokiej intensywności z krótkimi 10-sekundowymi przerwami. Całość trwa dokładnie 4 minuty.

Tabata