AGNIESZKA

Agnieszka studiowała fizjoterapię w Wyższej Szkole Świętokrzyskiej oraz ma za sobą 2 lata szkoły masażu z licznymi dodatkowymi kursami i szkoleniami. Obecnie realizuje się jako trener personalny oraz instruktorka fitness. W swojej pracy skupia się na ulepszaniu ogólnej sprawności ciała, kształtowaniu sylwetki i zmianie nawyków żywieniowych. Jako fizjoterapeuta współpracuje z osobami, które borykają się z bólami kręgosłupa, wadami postawy czy kontuzjami. Uwielbia zajęcia z grupą, gdzie stara się zarażać ćwiczących swoją pozytywną energią i pięknym uśmiechem.

AGNIESZKA

PRZEMEK

Przemek jest absolwentem AWF oraz certyfikowanym Trenerem Personalnym EREPS z kilkuletnim doświadczeniem. Jako trener personalny z powodzeniem łączy pasję do aktywności fizycznej z wiedzą zdobytą na studiach i szkoleniach. W swojej pracy uczy przede wszystkim swoich podopiecznych świadomości wykonywanych ruchów oraz ćwiczeń, co zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo podczas treningu Przemek specjalizuje się w treningu siłowym, funkcjonalnym, przygotowaniu motorycznym, treningu core i mobilności.

PRZEMEK

PIOTR

Piotr jest związany ze sportem od najmłodszych lat. Kształtowanie sylwetki oraz zdrowe odżywianie od zawsze były jego pasją. Jest dyplomowanym trenerem personalnym, instruktorem siłowni, ukończył także kurs specjalisty ds. odżywiania i suplementacji potwierdzony certyfikatem. Doświadczenie, jakie zdobył w pracy nad samym sobą oraz podopiecznymi, a także wiedza zdobyta podczas szkoleń i kursów pozwala mu na dobranie i spersonalizowanie treningu pod każdą osobę i jej cel treningowy.

PIOTR